Një grua biznesmene ka rënë pre e dhunës këtë të martë në Lazarat.

Vizion Plus mëson se gruaja është dhunuar në ambjetet e biznesit të saj pas një konflikti që pati me një person tjetër.

 

Ajo është transportuar në spital dhe po merr ndihmë mjekësore.

 

Ndërkohe policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *