Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen e saj të 35-të.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun ka uruar veten me anë të një postimi në Instagram, ku në sfond dëgjoohet kënga e saj “Happy Birthday”.

 

Dafina numëron shumë suksese dhe arritje në skenën e muzikës shqiptare.

Padyshim ajo është një nga këngëtaret më të talentuara me një vokal që ka bërë për vete publikun që kur ishte 4-vjeç.

Dafina vazhdon të qëndrojë në majat e karrierës së saj.

Së fundi ajo ka lansuar këngën e saj më të re me titullin, “Go, go, go”./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *