Aurela Gaçe konsiderohet si një nga këngëtaret më cilësore të muzikës shqiptare.

Këngët e saj pëlqehen shumë nga të gjithë grupmoshat, ndersa njihet për energjinë që përcjell në skenë dhe për natyrën e saj pa komplekse.

Ajo gjithashtu është tejet aktive në rrjetet sociale, nëpërmjet postimeve, fotove dhe videove të ndryshme.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet me një tjetër look, me kaçurrela të fryrë dhe duket komplet ndryshe nga ajo që njohim.

Ajo gjithashtu paralajmëron se pas këtij transformimi fshihet një këngë e re që do të vijë nga këngëtarja.

“Po vjen, këngë e re. Flasim përseri këto ditë”, ka shkruar Aurela krahas postimit. /VIZION PLUS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *