Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha festuan ditën e djeshme përvjetorin e tyre të gjashtë të lidhjes.

Në këtë ditë të veçantë për çiftin, blogerja ka ndarë me ndjekësit e saj disa prej momenteve më të bukura që ata kanë kaluar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Po ashtu, Mevlani i ka kushtuar edhe disa rreshta partnerit të saj, teksa e falenderon që e bën të ndihet e veçantë dhe e lumtur.

“Si sot para 6 viteve ti më propozove spontanisht në vendin tonë, Liqeni Komo dhe është 3 vjetori i fejesës sonë zyrtare. Dhe çdo vit ne bëmë premtimin se do të kemi vendin tonë për t’u treguar fëmijëve “si stoli mamit dhe babit” sepse është vendi ku shkuam në udhëtimin tonë të parë. Kemi kaq shumë vite bashkë të mbushura me kujtime të bukura. Falenderuese që më ke bërë të ndihem kaq speciale me shpirtin tënd romantik. Gjithashtu faleminderit për shakatë e tua idiote që i dashuroj. Gëzuar përvjetorin dashuria ime e përjetshme!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *