Plagoset 3 vjeçari në Vlorë, pas përplasjes nga një automjet teksa po kalonte rrugën.

 

Sipas informacioneve, mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ”Gjergj Kastrioti, të qytetit të Vlorës. Pas përplasjes shoferi i automjetit tip “Toyota”, e ka dërguar të miturin në spital dhe më pas është shoqëruar në komisariat për të dëshmuar mbi ngjarjen.

 

Ndërkë paraprakisht mësohet se fëmija ndodhet në gjëndje të rëndë në spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *