Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar këtë të mërkurë në fshatin Bugjon.

Një automjet ka dalë jashtë rruge dhe për pasojë ka humbur jetën drejtori i Inspektoriatit të Mbrojtjes së Pyjeve në qarkun e Shkodrës, Mark Ndou.

Ndërkohë, kanë mbetur të plagosur A. B. dhe Ll.  Gj., të cilët janë dërguar drejt Spitalit të Traumës me helikopter.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe veprimet po kryhen me grup hetimor, për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *