Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Mirditë.

Aksidenti ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 07:30 ,në fshatin Reps.

Mjeti me drejtues shtetasin B.R., banues Kosovë, dyshohet se ka aksidentuar shtetasen këmbësorë D.R., e cila ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *