Policia e Shkodrës prangosi një 30-vjeçar këtë të enjte.

 

Ai u arrestua pas denoncimeve nga qytetarët se në shtëpi mbante armë zjarri.

 

Gjatë kontrollit të ushtruar në banesë, blutë e Shkodrës i gjetën 30-vjeçarit një armë zjarri kallashnikov, një pistoletë sportive “Ekol” dhe 80 fishekë luftarakë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *