Një 27-vjeçare ka humbur jetën si pasoje e helmimit me fostoksinë.

 

Sipas policisë shtetasja me iniciale R.M., e cila jetonte në Kamzë, ka shkuar në gjendje të rëndë në spitalin “Nënë Tereza”, dhe pavarësisht ndihmës së mjekëve nuk ka arritur të mbijetojë.

 

Dyshohet se 27-vjeçarja u vetëhelmua. Ndërkohë shkaqet mbeten ende për tu zbardhur, policia po punohen për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *