Sherr për motive banale mes dy vëllezërve dhe një 58-vjeçari.

Policia e Kurbinit njoftoi se rreth orës 07:15, në vendin e quajtur tregu i Milotit, shtetasit A.P., 27 vjeç dhe D.P., 19 vjeç kanë goditur me mjete të forta shtetasin P. Gj., 58 vjeç.

 

Ky i fundit si kundërpërgjigje i ka sulmuar vëllezërit me thikë, duke iu shkaktuar plagë të lehta.

 

Ata po kurohen në spital, ndërsa shtetasi P.Gj., pasi u kontrollua nga mjekët, është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Kurbin, për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.