Një konflikt me pasojë plagosjen është regjistruar këtë të enjte në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Qemal Stafa.

Nga sherri ka mbetur i plagosur një 31-vjeçar, pas goditje me mjete të forta në kokë.

Mësohet se i riu me iniciale K. B. ndodhet ne Spitalin Rajonal Shkodër, jashtë rreziku për jetën

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur kërkimet për kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *