Roberti u angazhua në kuzhinë këtë të shtunë, në ditën e tij të parë në “Ferma VIP”.

Ai po gatuan krepa për fermerët, së bashku me Xhesikën.

Dyshet iu bashkua në kuzhinë edhe Albano, i cili shkëmbeu batuta me Robertin.

Pjesë nga biseda:

Albano: Po i bën Xhesi të gjitha, ti vetëm e trazon?

Roberti: Kuzhinieri punon më pak në kuzhinë

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP./vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *