Taulant Balla ka falenderuar të gjithë ata qytetarë që më 25 prill i besuan votën e tyre.

 

Krahas një fotoje të bërë këtë të premte në sallën e Kuvendit, në nisje të legjislaturës së dhjetë, ai shkruan: “Mirënjohje popullit të Elbasanit, Librazhdit, Prrenjasit, Gramshit, Belshit, Cërrikut dhe Peqinit për mbështetjen.”

 

Kujtojmë se Balla nuk do të jetë më sekretar i përgjithshëm i Partisë Socialiste dhe as në krye të PS në qarkun e Elbasanit, ku mori numrin më të madh të votave preferenciale në zgjedhjet e prillit 2021.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *