Një vajzë e mitur ka ndërruar jetë këtë të premte në Durrës pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

 

Vajza e mitur është me inicialet A.B., 10 vjeçe.

 

Ngjarja është regjistruar në banesën e të miturës, rreth orës 16:20 në lagjen Nr.17 të qytetit bregdetar.

 

Grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *