Ariana Grande dhe Pete Davidson janë një ndër ciftet me të përfolura të Hollyëood-it. Ata vetëm para pak kohësh shpallën fejesën dhe lajmeruarn se shumë shpejt do të martoheshin, por mesa duket na kanë gënjyer.

 

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja e famshme njoftoi nëpërmjet disa postimeve në rrjetin social Twitter se ka një lajm vërtetë emocionues për publikun dhe fansat e saj.

 

Në një postim të dytë Ariana theksoi se ndodhet në qiellin e shtatë dhe menjëherë nisën aludimet se ajo dhe komediani Pete janë martuar në fshehtësi.

 

Pak momente më vonë këngëtarja është penduar për këto postime dhe i ka fshirë megjithëse ato janë fotografuar nga ndjekësit e saj.

 

Së fundmi çifti kanë qenë të pandarë nga njëri-tjetri dhe kjo i shton edhe më shumë dyshimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *