Moderatorja e Ferma VIP, Fjoralba Ponari ka udhëtuar së fundmi me partnerin e saj, Françeskon në Japoni.

Nga andej moderatorja ka ndarë mjaft momente si romantike dhe gazmore me ndjekësit e saj.

Lexo edhe :

Related Posts

Por në një foto të çiftit nuk kanë munguar komentet ngacmuese e deri diku dashakeqëse për ta, por Fjaralba i ka superuar me mjaft sportivitet duke i dhënë përgjigjet e duhura.

“Mbas dy vitesh divorc. hahah Ju femrat që postoni kështu se keni të gjatë”, i shkruan komentuesi ndërkohë që Fjoralba i është kundërpërgjigjur: “Tu thafshin duart”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *