Fermerët nisën ditën me humor dhe pozitivitet.

Dijonisi sapo u zgjua nisi të kujdesej për lëkurën, gjë e cila nuk kaloi pa u vënë re nga Ditea.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Nga ana tjetër, disa prej fermerëve u kujdesën për punët e stallave.

“Mirëmëngjesi pula, pata dhe gjela, sa të zgjuara jeni që e kuptoni që do liroheni sa futet dikush në stalla”, tha Flori me humor.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP./vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *