Ylli i “Kardashians” Khloe Kardashian është kritikuar pasi ndau një postim misterioz me ish-in e motrës së saj që njëkohësisht është edhe shoku i saj më i ngushtë. Themeluesja “Good American” ndau një foto me Scott Disick, 40 vjeç, në Instagram Stories në ditën e Shën Valentinit. Në foto, Khloe kishte kapur këmbët e tyre përballë njëri-tjetrit. Ylli i Hulu ka kapur atletet Nike bashkë me Scott që ka zgjedhur një gri klasike në kontrast me këpucët shumëngjyrëshe të Khloe.

“Unë dhe njeriu im më i rëndësishëm”, ka shkruar Khloe në foto së bashku ku Scott e ripostoi foton me një ikonë zemre.

Khloe Kardashian kalon Shën Valentinin me ish-in e motrës, fansat

Një fans e shpërndau foton në Reddit, ku shumë të tjerë u futën në diskutim për të ndarë dyshimet e tyre se dyshja mund të ishte më shumë se platonike.

“Po filloj të besoj se diçka nuk është në rregull me ata të dy…”, shkruan fansi.

Kjo nuk është hera e parë që fansat kanë patur aludime se Khloe dhe Scott po afrohen më shumë. Në sezonin 4 të The Kardashians, Scott la të kuptohej se Khloe ishte gruaja e tij ideale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *