Ajo është cilësuar si një nga gazetaret më bukuroshe dhe simpatike, e cila po çmend me format e saj fansat e futboollit. Ludovica Pagani është imazhi i emisioneve sportive të Sportitalia, duke u shndërruar shumë shpejt në një Diletta Leotta të dytë.

 

 

 

 

 

 

Në vetëm pak kohë, Pagani ka arritur të tërheqë vëmendjen e më tepër se 300 mijë ndjekësve në rrjetin social Instagram, ku është mjaft aktive me postime të fotove duke nxjerr në pah hiret e saj.

 

 

 

 

 

 

22-vjeçarja u bë e famshme për rolin e protagonistes në video-parodinë, “Seria A në plazh”, ku përshkruhej me nota humori transferimi i mbrojtësit Bonuçi nga Juventusi tek Milani.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *