Albano dhe Baby G, teksa qëndronin tek “Fakiri” kanë diskutuar imazhet që dolën në spektaklin e kaluar, ku dukeshin duke u puthur.

Albano u shpreh se ishte një puthje siameze.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Aty tek sera dukeshim sikur putheshim

Albano: Ishte një puthje siameze, kështu quhet kur prek hundën, është si përkëdhelje. Nuk është puthje sensuale

Baby G: Mundet t’a bësh edhe shok, shoqe

Albano: Me shoqe po

Baby G: Me një shoqe që je afër. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *