Një person është hedhur gjatë mbrëmjes nga kati i shtatë i një pallati në Elbasan dhe ka përfunduar mbi tarracën e një lokali.

 

Kjo ka detyruar policinë dhe forcat e ndihmës mjekësore që të thyejnë xhamat e lokalit (fast food) për të mbërritur tek i plagosuri.

 

Lokali është në pronësi të shtetasit I. Zekthi. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e  personit dhe arsyet që e kanë çuar drejt aktit ekstrem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *