Albano është irrituar me sjelljen e kryefermerit, Buçkon dhe Xhesikën që po e shoqëron atë gjatë qëndrimin në “Njëshi”.

Kërkesa e tyre për akull i është dukur Albanos e paarsyeshme dhe përtej detyrës që i është përcaktuar.

“Kamarierë për ushqimin, të saktësuar, ushqime që do porosisni çfarë të doni do ua sjellë Agai. Ushqimin ua shërbeva me mish e me shpirt, ua shërbeva verën sikur do më linin 800 euro bakshish, ua kam hapur pjatat me servis. Nëse do të ishte një kub akull që do e donin për të ftohur ndonjë luleshtrydhe do ua shërbeja”, tha ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *