Zbardhet lista e funksionareve tē PD qē pritet të shkarkohen ne mbledhjen e Keshillit Kombetar diten e diele, tē therritur nga Kryesia e “Bashës”.

Kreu i Keshillit Kombetar Edi Paloka eshte ne mesin e personazheve te rendesishem qe pritet te shkarkohen në mbledhjen e jashtezakonshme te ketij organi.

Me poshte edhe lista e anetareve te Kryesise qe mbeshteten Berishen dhe qe do votohen per tu shkarkuar kete te diele.

Anetaret e Kryesise

Edi Paloka
Belind kellici
Ivi Kaso
Albana Vokshi
Aldo Bumci
Gent Strazimiri
Gert Bogdani
Oerd Bylykbashi
Flamur Noka
Ervin Minarolli
Ledina Mandia

Sekretaret

Belind Kellici
Ivi Kaso
Ervin Minarolli
Ledina Mandia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *