Burime nga spitali rajonal i Korces bejne me dije se dy prej personave qe u perfshine ne konflikt mbremjen e kesaj te shtune,jane ne gjendje te rende ne reanimacion.


Gjithashtu po te njejtat burime shtojne se njeri prej te plagosurve rende eshte nje nga autoret e kesaj ngjarjeje.


Konflikti masiv ne qytetin e Ersekes ka ndodhur per murin e shtepise

.
Fill pas debatit palet kane perdorur mjete te forta dhe prerese. Si rrjedhojë, mbetën te plagosur 3 persona.


Policia beri te ditur se edhe nje grua e perfshire ne sherr eshte perplasur me makine nga autori qe do largohej nga vendgjarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.