Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në Egjipt, ku një autobus është përbysur në rrugë.

Nga aksidenti i ndodhur në autostradën Kajro-Aleksandri ën Egjipt, kanë humbur jetën 15 persona.


Ndërkohë që shtatë persona janë plagosur rëndë dhe janë në gjendje kritike për jetën.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *