Një aksident rrugor është shënuar këtë të enjte në Korçë. Mësohet se aksidenti ndodhi në afërsi të segmentit të Voskopojës, ku një mjet u përplas me një mur dhe doli nga rruga.

 

Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e drejtuesit të mjetit. Paraprakisht dyshohet se aksidenti ndodhi për shkak të lagështirës në rrugë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *