Një aksident me një të vdekur u regjistrua mbrëmjen e kësaj të marte në aksin rrugor Laç-Patok.

 

Policia njoftoi se në aksident u përfshinë dy makina dhe një biçikletë.

 

Për shkak të përplasjes së fortë, ndërroi jetë një 55-vjeçar, që po lëvizte me biçikletë.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *