Subscribe

Krimi i rëndë brenda familjes i ndodhur në Durrës ka shokuar vajzën e çiftit. Në videon që ka siguruar “Vizion Plus”, ajo dëgjohet teksa kërkon të shikojë nënën e saj.

E tronditur nga ngjarja, vajza mallkon të atin, i cili i mori jetën nënës së saj. Vajza qan dhe bërtet me zë të lartë, duke i rrëqethur të gjithë. Vrasja makabre ndodhi mesditën e kësaj të mërkure në qendër të Durrësit.

Ruzhdi Tosuni qëlloi me levë gruan Hajdije Tosuni, e cila ndërroi jetë në vend prej plagëve të marra. Autori 63-vjeçar u arrestua brenda dyqanit të metrazheve ku ndodhi krimi.

Ky është krimi i dytë në familje i shënuar brenda pak orëve. Të martën Fatmir Kolecaj ekzekutoi në Rrëshën ish-gruan dhe ish-kunatin.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *