Kryeministri Edi Rama ndodhet mbrëmjen e sotme në Lezhë ku ka vizituar pazarin e Krishtlindjeve në qendër të qytetit.

 

Rama ka publikuar një video teksa provon ushqimet që shërbehen në shesh, ndërsa përshëndet edhe qytetarët që ndodhen aty. I shoqëruar nga kryetari i Bashkisë së Lezhës Pjerin Ndreu, Rama është ndalur në një nga shtëpizat që gatuajnë bukë me qofte dhe nuk ka nguruar ta porosisë një të tillë.

 

“S ka si Lezha për shefa kuzhine”, shkruan Rama bashkëngjitur videos.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *