Në 77-vjetorin e lindjes, lideri historik i të djathtës, Sali Berisha, ka marrë një sërë urimesh nga figura të njohura, mbështetës e të afërm.

 

Një ndër ta është edhe këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur me emrin “Stresi”, i cili, vlerësimin për Berishën e ka shprehur gjithmonë.

 

Nëpërmjet një videoje të publikuar në llogarinë  e tij në “Instagram”, Stresi shihet teksa del nga një dyqan lulesh, duke mbajtur në duar, i entuziazmuar, një buqetë të madhe me lule ngjyrë blu.

 

“Statistikat Trregojne Qe Ne Muajin Tetor Kan Lindur Lideret Me Te Medhenj Te Botes, Gezuar Ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha”, shkruan Stresi.

4 thoughts on “VIDEO/ Berisha feston datëlindjen, Stresi niset drejt tij me buqetën gjigante: Lideri më i madh

  1. Si ka mundesi ky zoteria para disa muajsh beri terror ne per media dhe ne sheshe sot del dikur ska ber as nje gje?
    Aty megjithmend nuk ka shtet mjer ai popull
    Po te kish qen nje njeri normal do kish perfunduar ne burg
    Shtet pis perdor dy standarte

  2. Me duket qe te dyt berisha e rama kan kaluar kohen e tyre eshte kohe te jipet te rinjeve hapsir keto lule te i marr e ti fshyj prapanicen

  3. Pse nuke e vrete trurin askush,ku i merre parate ky hajdute,vrases serial plaku barbare i vicidolit.Ky a thote se kem vetem parate e pensionit,njerzit qe i shkojne prapa qe paguhen nga komunisti plaku barbare i vicidolit nga i vijne kto para.Po ai spku i famshem egziston apo eshte nji rrene si te tjerat,sa per te na lene ne gjume si gjithmone.

  4. Cilen dite lindje feston ky plaku se ky ka disa,a harrove ate te fundit qe e beri te afert me komandantin e tije sh dulle bythe q…. bini lapsit se pase kujt plehe shkoni pase tije qe i vjen era gjakut te atyre qe ka vrare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *