Policia greke ka arritur që të arrestojë edhe shqiptarin e tretë që u arratis nga burgu Petro Rali në Athinë.

 

Mediat greke bëjnë me dije se 35 vjeçari, identiteti të cilit nuk bëhet I ditur, u arrestua në një rrugë në Neë Smyrna.

 

Ai nuk bëri asnjë rezistencë gjatë arrestimit.

 

Në arrati është dhe një shqiptar tjetër, I cili akuzohet për grabitje dhe plagosje.

 

Për më shumë lexoni në linqet e mëposhtëm:

Bëjnë si të sëmurë e kërcënojnë gardianët, shqiptarët ikin nga burgu grek

 

Identifikohen dy shqiptarët e arratisur nga burgu në Greqi ( EMRAT)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *