Ballkoni I një pallati në zonën e Myslym Shyrit rrezikon të shembet.

 

Vizion Plus raporton se pallati ndodhet pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës ndërsa ka qenë vetë pronari I banesës ai që ka njoftuar policinë.

 

Uniformat kanë mbërritur mëjëherë në vendngjarje dhe kanë rrethuar perimetrin e sigurisë me qëllim evidentimin e ndonjë aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *