Tre persona kane tentuar të grabisin shtëpinë e prindërve të Elton Çicos në Tepelenë.

 

Autorët e maskuar janë pikasur nga familjarët e Çicos dhe për këtë arsye janë larguar me shpejtësi pa marrë asnjë në banesë.

 

Policia po heton lidhur me ngjarjen.Elton Çico u ekzekutua në një lokal në Tiranë në maj 2016 për ceshtje të trafikut të drogës. Kjo është hera e dytë që persona të maskuar futen në banesën e prindërve të tij në Tepelenë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *