Një 20-vjeçar ka humbur jetën paraditen e kësaj të marte në ambientet e një gomisterie.

 

Punonjësi i një gomisteri, R.T., ka qenë duke rregulluar gomën e një kamioni, e cila më pas ka shpërthyer.

 

“Më datë 06.07.2021, rreth orës 08:50, në lagjen nr.14/1, Kënetë, në ambientet e një gomisterie, duke rregulluar një gomë të një kamioni e cila ka shpërthyer, është lënduar shtetasi R. T., 20 vjeç, (punonjës), i cili si pasojë e plagëve të mara ka ndërruar jetë.”

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.