Këngëtarja Rezarta Shkurta ka shkuar së fundmi për pushime në Maldive. Mirëpo, mesa duket gjërat nuk i kanë shkuar dhe aq mirë, pasi ka përfunduar e shtruar në spital.

 

Ishte vetë Shkurta ajo që zgjodhi ta ndante gjendjen e saj me ndjekësit.

 

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ajo ka publikuar një foto, teksa shihet e shtrirë, duke marrë serum.

 

“Pushimet në Maldive”, shkruan këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *