Nënkryetari i PD, Edi Paloka akuzoi kryeministrin Rama se u shfaq para vlonjatëve këtë të hënë me veshje shumë të shtrenjta.

Duke ironizuar kreun e qeverisë, Paloka ka publikuar një fotomontazh ku nga njeri krah janë babë e bir në një familje ne cadër pasi mbeten te pastrehe nga tërmeti dhe në krahun tjetër Rama që lëviz në Vlorë me një xhup të Yamamotos me vlerës mbi 3 mijë dollarë.

 

“Falenderoj Yamamoton po sidomos familjen per sakrificat qe u detyruan te bejne per te me ofruar kete dhurate modeste ne kete vit te veshtire…, shkruan Paloka ne statusin e tij ne rrjetet sociale.”, shkruan Paloka.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *