Subscribe

Çiljeta u surprizua disa orë para finales nga Ingrid Gjoni.

Këngëtarja fluturoi mbi “Ferma VIP” një dron për fermerën me mbishkrimin: Puçi puçi të dua finaliste. Të dua Giti!

Kjo surprizë emocionoi Çiljeten, e cila e falenderoi miken e saj për këtë përshëndetje.

Me batuta Çiljeta iu drejtua dronit dhe përshëndeti miken e saj duke e pyetur: A e mban mend kur ishim të reja moj?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Ndërkohë një tjetër dron fluturoi mbi fermë, përsëri për Çiljeten.

Këngëtarja u surprizua nga një tjetër mike e saja. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *