Një efektiv policie u kap me kokainë këtë të enjte.

 

Ai u arrestua bashkë me dy shokët e tij, teksa udhëonte me makinë.

 

Mësohet se të prangosur janë Elefterio Sullaj (polici), Mikel Zhegu dhe Eris Tafa.

 

Ky i fundit ishte në arrest shtëpie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *