Më 1 korrik, Pamela Anderson mbushi 57 vjeç dhe duket se e ka pranuar kalimin e kohës, duke përqafuar çdo fazë të jetës së saj, me nevojat dhe dëshirat e saj, por edhe me ndryshimet në pamjen e saj, pasi vitet e fundit i shmanget grimit .

Në postimin e saj të ri të ditëlindjes në Instagram, ajo ka shpërndarë një sërë fotosh nga jeta e saj e re në zemër të natyrës. Në një seri fotografish, imazhe të kopshtarisë së saj, me lule, brumë në pritje për t’u futur në furrë dhe paradë të lulëzuar në fshat. Mbishkrimi i saj është i shkurtër, por i saktë: ” Më e lumtur se kurrë… Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe urimet e ditëlindjes .”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pamela Anderson (@pamelaanderson)

Në një intervistë të mëparshme , menjëherë pas një paraqitjeje të shumëpërfolur pa grim në Javën e Modës në Paris, aktorja, modelja, aktivistja dhe krijuesja e linjës së saj të kozmetikës kanadeze tha: “ Ju duhet të vini në dyshim bukurinë ndonjëherë. Nëse të gjithë jemi duke ndjekur rininë apo idenë tonë se çfarë është bukuria…do të zhgënjehemi dhe do të mërzitemi. Kohët e fundit jam më e lumtur se kurrë me imazhin tim. Unë jam i lirë dhe kjo është një lehtësim .’/vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *