Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka marrë disa ditë pushim dhe ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

 

Ajo ndodhet në Los Angeles, ku siç tregon edhe vetë në një postim në “Instagram”, është takuar me këngëtaren me famë botërore, Bebe Rexha.

 

Kryemadhi ka ngrënë mëngjes me të dhe këtë moment e ka ndarë Bebe Rexha me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

 

“Jam këtu në Los Angeles me kushërirën time të bukur duke ngrënë mëngjes”,thotë Bebe Rexha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *