Kleviol Ahmetaj ose siç njihet ndryshe në rrjetet sociale si Cllevio Serbian, ka folur sërish nga paraburgimi i Fierit.

 

Cllevio ka gjetur mundësinë dhe është futur “Live” në rrjetet sociale duke treguar lidhur me atë që po kalon në burg. Ai  tha se ka shumë pranë qelinë e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

 

Mes të tjerash ai u shpreh se ka pranë qelisë edhe të dënuarin me 35 vite, Julian Sinanajn, apo siç njihej ndryshe si “Ujku i vetmuar”

 

“Këtu është Saimir Tahiri, e di sa larg e kam? 44 hapa larg. Janë të dënuar ata, ne jemi në paraburgim. Dmth është 3 katësh burgu. unë rr vetëm, jam tek rezidenca 1. Tani ngaqë janë bërë shumë. Përballë kam Julian Sinanajn. Pendititon më të famshëm,“-thotë reperi në video.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *