Të merrnin topat nga njëri kosh ti hidhnin tek tjetri, përmes një fshese korenti ishte një sfidë ku Dijonisi u përball një herë me Ditean dhe një herë me Baby G.

Në të dyja sfidat, Dijonisi doli fitues, ndërsa u dha “leksione” vajzave se si do jetë finalja.

Kështu është finalja. Unë jam fituesei. Kështu do jetë sfida në finale”, dëgjohet të thotë Dijonisi.

Në këtë sfidë, argëtimi ka qenë i madh, edhe për vajzat, të cilat, humbjen e morën me sportivitet dhe të qeshura./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *