Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar i cili është kapur me drogë dhe  armë pa leje.

 

Mediat italiane bëjnë me dije se ndalimi i shqiptarit identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është bërë në shtëpinë e tij në San Pancrazio.

 

Sipas informacioneve në banesën e tij ai mbante të fshehura tre armë, pesë pushkë, gjysmë kilogram heroinë, si dhe objekte të çmuara, që dyshohet se janë vjedhur. Këto sekuestrime habitën policinë italiane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *