Këngëtarja australiane, Iggy Azalea ka treguar se ka humbur 6 kg, vetëm për një javë kur po realizonte klipin e saj të fundit “Mo Bounce”. Aty duket se ajo ka kaluar shumë kohë për të mësuar se si të bëjë kërcimin ‘twerk’, i cili e ka bërë atë të humbë peshë.

 

 

“Kam bërë shumë prova në fakt, dhe kam humbur 6 kg për një javë duke kërcyer për atë këngë. Unë kam bërë kurse. Unë kam dikë që është shumë e mirë në këtë kërcim dhe ajo më ndihmoi. Nuk e kisha kuptuar kurrë se sa e lirë duhet të jesh për të realizuar këto gjëra,” – ka thënë 26-vjeçarja.

 

 

Së fundmi, Iggy ka njoftuar se albumi i saj i dytë është shtyrë për arsye personale.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *