Robert Berisha vijon të jetë një nga fermerët më të pëlqyer nga publiku dhe kjo për shkak të sensit të tij të humorit që ka shfaqur, por edhe natyrës që ka dhe atmosferën që ka sjellë në”Ferma VIP”.

Roberti, i cili është baba i dy vajzave, ka deklaruar se jashtë ka një lidhje, ndërsa edge brenda në fermë nuk i ka kursyer komplimentet për vajzat dhe duke u shprehur atyre edhe një lloj pëlqimi.

Në një bashkëbisedim me Ditean, Roberti dhe blogerja shkëmbejnë mes batutash biseda dashurie mes njëri-tjetrit.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Roberti: Çdo ditë je duke e ndërruar nga një unazë

Ditea: Mi kishte sjellë motra, janë unazat që mbaj gjithë kohës

Roberti: A thua…

Ditea: Po

Roberti: Faleminderit Sara që ja ke sjellë unazat. Të dua, e di me shpirt

Ditea: Të dua shumë

Roberti: E di po tani çfarë të bëj

Ditea: Çfarë fati më qëlloi, të dua dikë që s’më do

Roberti: Ditushkë

@fermavip.vizionplus Ditea “ngacmon” Robertin: Pse nuk lufton për dashurinë ndaj meje? #viral #trend #new #fyp #VizionPlus #Tring #FermaVip ♬ original sound – fermavip.al

Ditea: Më duan të tjetër, nuk ka nevojë të më duash ti

Roberti: Kur e kuptova, u largova….

Ditea: Dmth ti nuk luftove për dashurinë time

Roberti: Për herë të fundit të përqafova dhe të thashë…

Ditea: …unë po iki po largohem

Roberti: …unë po iki…/vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *