Demi Rose ka çmendur sërish rrjetin me format e saj.

 

Gjatë modelimit të linjës së saj të parë të bikini me markën Oh Polly, Demi Rose ka treguar edhe njëherë se është një rivale e denje përballë Kardashian.

 

24-vjeçarja dukej shumë seksi me të bikinit mikroskopike ngjyrë ari dhe nuk linte vend për imagjinatën.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *