Kaltrina Konxheli është një blogere e njohur shqiptare fotot e të cilës shfaqen në faqet e modës në të gjithë botën.

Fotot e fundit të Kaltrinës vinë nga Parisi, por ka një surprizë. Ajo ka publikuar një foto me Kim Kardashian dhe të gjithë janë habitur nga ngjashmëria e vajzave.

Ata që nuk e kishin vënë re se Kaltrina ngjan shumë me Kim, kjo foto i bëri të reflektojnë.

Kujtojmë se Kaltrina ka qenë edhe më parë e përfolur në mediat rozë. Blogeres iu zbulua lidhja me reperin Azet, për të cilën asnjëri nuk bëri asnjë reagim./vizionplus.tv

Kaltrina Konxheli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *