Armina Mevlani festoi të dielën datëlindjen.

 

Në 30-vjetorin e lindjes, blogerja organizoi një festë madhështore, ku kishte ftuar miq dhe të afërm.

 

Momentet e bukura ajo i ndau me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

 

Festën, Armina e ka titulluar “Under the Sea”, ku shfaqej e veshur si një sirenë, duke pozuar në një guaskë.

 

“Jam falenderuse për çdo ditë të jetës”, shkruante Armina krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *