Subscribe

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e tre të rinjve ndodhi këtë të martë në fshatin Adriatik të Kurbinit.

 

Makina me të cilën udhëtonin tre të rinjtë ka rënë nga ura gjatë lëvizjes, ndërsa trupat e tre të rinjve ndodhen brenda. Për pasojë dyshohet se viktimat kanë ndërruar jetë menjëherë.

 

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

 

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti të rëndë, si dhe identiteti i viktimave.

 

Nga hetimet e para dyshohet se mjeti ka qenë me shpejtësi dhe nuk ka mundur të frenojë në kohë. Policia nisi hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *