Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në lagjen “Kongresi i Përmetit”, në Fier.

 

Një 47-vjeçar me iniciale A. A. dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij.

 

Policia ka shkuar drejt vendngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

 

Ende nuk qartësohen shkaqet që e kanë çuar 47-vjeçarin të ndërmerrte këtë akt ekstrem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.